Add to Technorati Favorites

23 Mart 2009 Pazartesi

Web Günleri - 1.Günde Neler Var?

25 Martta etkinliğimiz başlıyor ama içerik nedir, katılımcılar nasıldır biliyor musunuz? Sadece afişte yazılanları okuduysanız etkinliğe gelmeden önce neler yapabilirsiniz bir bakalım:


25 Mart Çarşamba
10:15 AÇILIŞ

10:30-12:00 Online Toplulukların Hayatımıza Etkisi

Panel Yöneticisi: Mehmet Cihangir (Web Girişim)
Mehmet Cihangir bir online dergi sitesinin genel yayın yönetmeni ve birçok web girişim projesi üretebilmiş birisi. Web Girişim e-dergi projesini inceleyebilirsiniz

Şekip Can Gökalp –Netlog Türkiye Direktörü
Kendisi Netlog gibi bir online topluluk direktörü bunun dışında ortaya koyduğu başka web projeleri de var. En iyisi mi blog’una buradan bir göz atın.

Erhan Erdoğan –Sevenload Türkiye Evangelisti
Son zamanlarda Webrazzi yazarlığını da üstlendi ve bunun dışında projelerde de yer aldı. Detaylı bilgiler için sayfasını ziyaret edebilirsiniz .

Sinan Ata –StudentSN Türkiye Direktörü
StudentSn’deki görevinin yanı sıra kendi fikirleriyle de uğraşıyor. Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Volkan Biçer –Ortakantin Kurucu Ortağı
Yahoo’da aldığı görevlerin yanı sıra ortakantin projesinin de ortağı. Ortakantin’i inceleyebilirsiniz.

13:00-14:30 Web Girişimlerinde Yazılım Süreci ve Güvenlik Ersan Bilik – Codart Genel Müdürü
Ersan Bilik ile CETURK bir yazılım röportajı gerçekleştirmişti bunu incelerseniz Ersan Bilik’i daha iyi tanıyabilir ve hakkında bilgi edinmiş bir şekilde oturumlara gelebilirsiniz. Hürriyette çıkan haberlerine göz atabilirsiniz.

15:00-16:30 Bilişimde Dergiciliğin Önemi ve E-Dergi

Hakkı Alkan – shiftDelete.net Site Kurucusu
shiftDelete.net sitesini inceleyerek nasıl bir sitenin kurucusu olduğuna bakabilirsiniz. Ben bir bardak su almaya gitsem yeni bir haber geliyor siteye :) .

Ecevit Bıktım – shiftDelete.net Genel Yayın Yönetmeni
Kapanan Pc-Magazine Genel Yayın Yönetmeniydi. Daha öncesinde Chip Donanım merkezindeydi. ShowTv’de gözüktüğü sıralar onu bodyguard diye tanımlayanlar çoktu. :) shiftDelete.net'teki yazılarını inceleyebilir, benim çok beğendiğim kaspersky'lı şu fotoğrafa bakabilirsiniz :)..

Cem Sünbül – shiftDelete.net Haber Müdürü
Kapanan Pc-Magazine Haber Müdürüydü. Showtv’de Slikon Vadisinde bir zamandan sonra saçlarının verdiği karizma ile ürün tanıtımında yer almaya başlamıştı. shiftDelete.net ‘e eklediği haberleri inceleyebilir, Pc-Magazine derginiz varsa sayfalarını karıştırarak kendisine ulaşabilirsiniz.

2.gün bülteni pek yakında burada..

-

Hiç yorum yok: